Přejít na článek: Fotopointy pro sdílení zážitků z výletů

Fotopointy pro sdílení zážitků z výletů

Jedinečná možnost, jak o sobě dát vědět a zapojit návštěvníky do propagace turistického cíle, obce nebo regionu

Podrobnosti

  • Podívejte se na fotopointy a fotografie, které na nich návštěvníci udělali
  • Možnost paralelního živého video přenosu
  • Atraktivní turistický prvek, který zapojí vaše návštěvníky a umožní jim sdílet svoje zážitky s ostatními
  • Veškeré technické záležitosti vyřešíme za vás

Jak to funguje

V turisticky atraktivním místě vám postavíme kameru a spouštěcí zařízení včetně návodu k používání. Vše co potřebujeme je přívod elektřiny a internetová konektivita. Návštěvníci následně stisknou tlačítko na spouštěcím zařízení, které je vyfotí a uloží na server. Přímo na místě je v návodu QR kód přes který si mohou pořízený snímek stáhnout. Mimo toho jsou pořízené fotografie umístěné na web, který si sami určíte.

Sdílení radosti z výletu

Z hotových instalací víme, že fotopoint je skvělé místo, kde se návštěvníci rádi zastaví a pořídí si společný snímek, který zachytí nejen je, ale i okolní krajinu. To by samo o sobě určitě nestačilo na náhradu fotografie z mobilu. Proto se fotografie sdílí také do internetu na libovolné stránky, kde se mohou ostatní návštěvníci vzájemně podívat na své fotky.

Pro vás je to skvělá příležitost jak ozvláštnit prezentaci obce, turistického cíle nebo jinak zajímavého místa.

Živé vysílání jako bonus

Každý fotopoint umí zároveň on-line přenos videa do internetu. Více informací najdete zde. Pořízením fotopointu tedy získáte dvě skvělé služby najednou a vaši návštěvníci se mohou kdykoliv podívat, co se zrovna před fotopointem děje.

Instalace na klíč

Pokud je zajištěná elektřina a internet, není potřeba nic dalšího řešit. Naši technici vše připraví a nainstalují na místě včetně potřebných informačních tabulí, jejichž obsah můžeme také upravit na míru.

Pokud v místě není elektřina nebo internet, můžeme v řadě případů situaci řešit výstavbou "zeleného vysílacího bodu," který si bere potřebnou energii z obnovitelných zdrojů - slunečního záření a větru.

Sleva pro zákazníky

Pro zákazníky máme slevy na provoz fotopointů jako např. vysílání živého přenosu nebo hosting fotografií z fotopointu zdarma.

Mám zájem Fotopointy pro sdílení zážitků z výletů
Zanechte nám své telefonní číslo a naši kolegové se vám ozvou zpět.
+420
Nevíte si rady s výběrem?
Stačí nám vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět.
Děkujeme, v brzké době se Vám ozveme zpět
+420