Přejít na článek: Doplňkový balíček HBO + HBO MAX

Doplňkový balíček HBO + HBO MAX

Díváte se rádi na filmy na mobilu nebo tabletu? Pak určitě využijete nabídku HBO MAX a spolu s ní televizní programy HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD.

3 Programů

Televize dostupná po celé EU
Nemusíte nic vrtat ani bourat
Pořady můžete vracet v čase 7 dní
Nahrajete si svůj oblíbený film
Nemusíte měnit televizní přijímač

Podporovaná zařízení

U nás máte nejširší podporou platforem v ČR
Více informací

Dodávaná zařízení

Máte doma televizor, který nemá možnost si stáhnout aplikaci internetové televize Sledování TV, situaci řeší dodávaný set-top-box?
Více informací

Jak funguje internetová televize

Internetová televize není žádná bedna, ani něco, co si pustíte jen s počítačem. Je to prostě vysílání, co vám do telky přijede po internetu.
Více informací

Časté otázky k chytré televizi

Nabídka programových balíčků je široká. Základní programové balíčky jsou tři.

1 - Startovací za 199 Kč

2 - Rodinný za 399 Kč

3 - Maximální za 799 Kč

K těmto základním programovým balíčkům je možné si doobjednat další doplňkové - tématické - viz základní programové balíčky.

Pro sledování chytré televize set-top-box nutně nepotřebujete. Pokud máte chytrou televizi, která se umí připojit k internetu, nepotřebujete žádné další zařízení. Stačí spustit aplikaci. Pokud máte televizi, která není chytrá, máme pro vás set-top-box, který vám umožní telku sledovat.

Dostupnost pro Sledování TV

Pro sledování internetové televize Sledování TV anténu nepotřebujete. Chytrá televize funguje kompletně po internetu. Jediné co potřebujete je kvalitní internetová přípojka a tu, věříme, od nás již máte. Navíc, pokud máte chytrou televizi, nebudete potřebovat ani novou krabičku pro příjem (set-top-box).

Nejjednodušší cestou, jak změnit stávající Službu, je napsat nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Do formuláře prosím uveďte váš požadavek. Lze předpokládat, že vás ještě budeme telefonicky kontaktovat.

Nevíte si rady s výběrem?
Stačí nám vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět.
Děkujeme, v brzké době se Vám ozveme zpět
+420