Přejít na článek: WiFi po elektřině

WiFi po elektřině

Využijte své elektrické rozvody k šíření internetu a rozšiřte signál internetu do každého kouta vaší domácnosti

Snadná instalace bez vrtání a bez snížení rychlosti internetu

WiFi po elektřině

Využijte své elektrické rozvody k šíření internetu a rozšiřte signál internetu do každého kouta vaší domácnosti

Snadná instalace bez vrtání a bez snížení rychlosti internetu

Mám zájem
V ceně jeden modul pro vysílání po elektřině a jeden vysílač WiFi
79 Kč měsíčně
2259 Kč jednorázově

Jak to funguje

Podrobnosti

  • Kompatibilní se standardem HomePlug AV2 – Vysoká rychlost přenosu dat až 1000 Mb/s podpoří všechno, co potřebujete na internetu dělat
  • Rozšířuje obě WiFi pásma 2,4 i 5 GHz do všech místností ve vašem domě
  • Jednoduché nastavení s funkcí WiFi Clone a synchronizace nastavení díky funkci WiFi Move
  • Gigabitový port poskytuje spolehlivé vysokorychlostní připojení pro hraní her nebo streamování videí
  • Svou síť rozváděnou přes kabely elektrické sítě jednoduše nastavíte a během chvilky si užíváte rychlé, bezproblémové bezdrátové i kabelové připojení

Rozšiřte svou síť přes elektrické rozvody

Díky WiFi po elektřině dostanete interntový signál i tam, kam by se jinak vzduchem nedostal. Stačí zapojit adaptér do běžné elektrické zásuvky poblíž vašeho WiFi routeru. Adaptér se postará o šíření internetu po vaší domácnosti po elektrických rozvodech. Vysilač pak stačí zapojit do libovolné elektrické zásuvky a okamžitě si můžete užívat vysokorychlostní internet daleko za dosahem vysílání vašeho routeru.

Vysoká kompatibilita s jinými zařízeními

Bezdrátová technologie AC vytváří silnější WiFi pro připojení po celém domě s rychlostí až 433 Mb/s v pásmu 5 GHz. To bohatě stačí na všechna zařízení, která potřebujete k bezdrátovému internetu připojit.

Snadné připojení drátových zařízení

Vysílač WiFI po elektřině má port Ethernet, díky kterému funguje také jako adaptér pro vaše drátová zařízení. Ať už se jedná o počítač, televizi, herní konzoli nebo cokoliv jiného, vysílač si s nimi kdykoliv poradí všude tam, kde máte elektrickou zásuvku.

Máte zájem o toto řešení?

Máte zájem o toto řešení?

Vyplňte tento jednoduchý formulář. Připravíme vám nezávaznou nabídku na míru přímo pro vaši domácnost nebo firmu. Naši technici vám zařízení přivezou a nainstalují přímo u vás. Pokud vám zařízení nebude vyhovovat máte 3 měsíce na jeho vrácení a výměnu za jiné.
+420

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZNET s.r.o., za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

Odeslat